niedziela, 7 czerwca 2015

365 dni bloga !


        Cześć!
Wczoraj, mój blog miał swoje pierwsze urodzinki. Dokładnie rok temu, czyli 6 czerwca zaczęłam regularnie prowadzić bloga. Jestem dumna z tego, że nie poddałam się i prowadzę dalej tę stronę specjalnie dla Was. Mam nadzieję, że blog stanie się dla mnie pewną częścią życia. Co do prowadzenia go, mam wiele planów. Nie chcę przestawać blogować, sprawia mi to  ogromną przyjemność.
 Z racji tego, że mój blog ma już 365 dni przydałoby się zorganizować jakiś mały konkurs. Co Wy na to? W najbliższym czasie postaram się wymyślić dla Was coś ciekawego i kreatywnego. Możecie pisać w komentarzach pomysły na konkurs! 
W ciągu całego roku udało mi się zdobyć 239 obserwatorów! Statystyk łącznie, nazbierało się 24472 tysięcy wyświetleń! Z czego jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że ten rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego. Trzymajcie kciuki! 

Croop Top- h&m
Spodenki-h&m
torebka-house
okulary-giantvintage

Zapraszam Was na mojego KLIK ♥ instagram
Dodawajcie mnie na snapie ---> siema115
      ♥♥♥

Dzisiaj chcę Wam pokazać moją pierwszą stylizację letnią. Długo czekałam na to, aby na blogu pojawił się pierwszy post w tym roku w krótkich spodenkach. W końcu pogoda dopisała i można było wybrać się na zdjęcia. 
Stylizacja minimalistyczna, w moich ulubionych kolorach, czyli biel z czernią. Nie będę się rozpisywać co do ubioru. Bo jest on dość prosty, nieskomplikowany. Bardzo wygodny co jest bardzo ważne! 
Dzisiejszy wpis dość krótki i zwięzły. Mam nadzieję, że się Wam spodobał. Zostawiam Was teraz ze zdjęciami. I udanego tygodnia Wam życzę i do zobaczenia w kolejnej notce! Tym razem będą to zdjęcia z balu, który mam już za 4 dni!!!
Mam jeszcze małą prośbę, jeżeli ktoś z Was wie, że we Wrocławiu na wakacje ma być jakiś zlot blogerów to bardzo proszę pisać!! :)