poniedziałek, 26 maja 2014

Zaległości

Hi!♥
Wreszcie mogę napisać posta! Tyle czasu bez blogowania , to jakiś koszmar. Na wstępie chciałam Wam powiedzieć i przyznać się do tego , że nie było notek , ponieważ za bardzo nie chciało mi się pójść na zdjęcia. Żadne usprawiedliwienie...No , ale staram się to nadrobić. Dlatego też między innymi przygotowałam dla Was kilka zdjęć z ostatniej sesji.
Pogoda jest zaskakująca! Jest mega ciepło , dlatego też ciężko jest stać przed obiektywem aparatu , gdzie na dworze jest 30 stopni. Bo tyle w ostatnim czasie było. Korzystam z tak pięknej pogody i każde wolne dnie spędzam wraz z przyjaciółmi , aktywnie.
Ostatnio wybrałam się ze znajomymi do Niemiec na Berzdorfe. Pogoda zachwycała , dlatego to był odpowiedni moment , aby pojechać , gdzieś wspólnie nad wodę , poopalać się i spędzić mile czas. Niestety zdjęć nie mam z tego wypadu akurat , ale myślę , że będę mogła Wam pokazać jak to mniej więcej wygląda. Bo z pewnością , jeszcze nie raz się tam wybiorę:)!
Jeżeli chodzi o zdjęcia , to zostały one zrobione w moim miasteczku , koło Miejskiego Domu Kultury w parku. Zdjęcia były robione spontanicznie. 
 A już niebawem post o nadchodzących wakacjach  , dlatego czekajcie! Oczywiście Zapraszam do dalszego śledzenia mojego bloga. Trzymajcie się cieplutko! Spodnie-H&M
Buty-H&M
Okulary-H&M
Naszyjnik-H&M
Bokserka- ?

środa, 7 maja 2014

#SELFIE

Cześć Wszystkim!
Dłuższy czas mnie tutaj nie było. A dlaczego? Pisałam o tym w poprzednim poście. Miałam tyle czasu wolnego i mogę z radością napisać , że wykorzystałam go w 100%. Ponad 2 tygodnie wolnego.  No , ale kiedyś coś się kończy i właśnie dzisiaj nadszedł ten czas kiedy trzeba znowu powrócić do codziennych obowiązków. Za niedługo koniec roku szkolnego , pozostało niemal 40 dni do wystawienia samych ocen. Ten czas bardzo szybko mi leci! I bardzo się z tego powodu cieszę , że za niecały miesiąc będę mogła cieszyć się wakacjami(może nie do końca , ale prawie).

Kilka dni temu pojechała ode mnie moja przyjaciółka Jowita , która przyjechała do mnie na cały tydzień z Holandii. Spędziłam z nią niesamowity cały bity tydzień. No , ale niestety już wyjechała i jest mi z tego powodu bardzo smutno. Zobaczymy się dopiero na wakacje.:(.Tyle czasu bez niej!
 Dlatego też między innymi nie było postów z tego powodu , że chciałam ten czas poświęcić właśnie dla Niej.

#SELFIE

Te zdjęcia , które chciałam Wam dzisiaj przedstawić to są  ,to moje ulubione. Zapewne każdy z Was słyszał o tak zwanych "Selfie" , "Słitki" i wiele innych tego typu nazw.:) Lubię tą metodę zdjęć , bo uważam  , że jest mega fajna. Są to zdjęcia głównie z mojego insta , ale nie tylko. Jest ich dosłownie kilka.

- Możecie obserwować mnie na instagramie , jeżeli chcecie;) -->#Selfie

MOJA ! ♥MEL b ! :))

A Tutaj  na dole macie kawałek Zary Lasrsson-stara , ale bardzo piękna piosenka!
Zara Larsson-Uncovery

 ZAPAMIĘTAJ !!!
-Kolejna notka wkrótce ♥
-Obserwacja=obserwacja
-Nie spamuj jeśli możesz
 PS :Piszcie co sądzicie o dzisiejszej notce