wtorek, 30 grudnia 2014

Podsumowanie bloga,rok 2014!Pisałam w poprzednim poście, że notkę, którą napisałam  wcześniej miała być ona ostatnią w tym roku. Aczkolwiek siedząc w domu i nudząc się postanowiłam, że zrobię krótki filmik podsumowania tego roku 2014-tego! Mam nadzieję, że spodoba się Wam. Dlatego piszcie w komentarzach co o tym sądzicie. Montowałam filmik po raz pierwszy w życiu, uczę się  robić amatorskie  fragmenty zdjęć czy też krótkich nagrań wideo, może uda mi się nakręcić coś dla Was w nadchodzącym roku.:)
Życzę udanego SYLWESTRA!!!! ♥

piątek, 26 grudnia 2014

Ostatni Post w tym Roku!

Cześć!
To chyba już ostatni post w tym roku, który piszę. Postanowiłam, że nie będę pisała posta o świętach, ponieważ takie posty można znaleźć na każdym jednym blogu. Moim zdaniem robi się to nudne. Bynajmniej dla mnie. I nie wydaję mi się, żeby kogoś to jakoś szczególnie interesowało.
Niestety, dawno nie było żadnego postu, ponieważ byłam ostatnimi czasy chora. I byłam zmuszona siedzieć przez kilka dni w domu pod kocem ze stertą leków.
Chodząc ostatnio po lekarzach
 dowiedziałam się też, że po Nowym Roku będę miała operację na kolano. Także totalna załamka, ale nie poddaję się i nie smucę, zobaczymy jak  to wszystko się potoczy. Bądźmy dobrej myśli. Dlatego też nie mam czasu, by pójść na jakiekolwiek zdjęcia i napisać tutaj kilka słów specjalnie dla Was.
Myślę, że pewnie pracę nad blogiem zacznę, już tak intensywnie od stycznia tuż po nowym roku. Zostało nam już niemal kilka dni starego roku,każdy z nas ma pewnie teraz mnóstwo czasu na to, aby odpocząć od szkoły i co dziennych obowiązków. Wykorzystajcie to jak najlepiej potraficie.:) Bo już za nie całe dwa tygodnie znowu powrócimy do szkoły.
Dziś to już na tyle, kolejny post powinien pojawić się na początku roku 2015! Także oczekujcie na niego...
Z okazji tego, że zbliża się nowy Rok 2015, chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego, aby wasza noc sylwestrowa trwała do samego rana. I żebyście zaczęli Nowy Rok sumiennie, jak najlepiej...:)      a teraz zostawiam Was ze skromnymi zdjęciami :* Miłego wieczoru


Czapka-h&m
Komin(szalik)-h&m
rękawiczki-h&m
Spodnie-h&m
Torebka-H&m
Buty-(sklp sportowy)

sobota, 6 grudnia 2014

Christmas market

Heej ♥

Dziś troszeczkę chciałam napisać o Targu Świątecznym. Post dość luźny,spontaniczny.
Jak co roku w mieście Görlitz,obok mojego miasteczka Zgorzelec, odbywają się targi świąteczne, na których można kupić wszystko co jest związane z Bożym Narodzeniem.
Słodkości, ozdoby, choinki, wszystko przypomina o zbliżających się świętach. Spacerując po tym rynku atmosfera, która tam panuje jest inna od tej polskiej,zdecydowanie. Od razu czuję się te święta, po prostu coś innego.
Całe miasto ozdobione świątecznymi ozdóbkami, światełkami, zapachy różnych dań, ciast.
Tłum ludzi przechadzających się przez targ. A wśród tych wszystkich osób dostrzegłam TAMARĘ  GONZALEZ PEREA. Znaną wam większości modową blogerkę..
Totalnie inny klimat, w tle tego wszystkiego lecą kolędy.
Dziś tak na prawdę, poczułam po raz pierwszy święta, które małymi kroczkami się do nas zbliżają.
Z okazji dzisiejszych Mikołajek wybrałam się z przyjaciółmi na mały wypadzik. Poszliśmy na lodowisko i małe fasst foodowe jedzonko oraz ciepłą herbatkę. Nie zabrakło, również zwiedzania targu świątecznego w Görlitz.
A teraz zostawiam Was ze zdjęciami, Miłego wieczoru :*
Taka ja pulchna !Zdjęcia z Jarmarku były robione wspólnie z moją przyjaciółką Kamilą, która również prowadzi bloga. Zdjęcia zostały wykonane jej aparatem, dlatego na fotografiach znajduję się jej link do bloga, którego ona prowadzi. Chodzi tu o Prawa Autorskie,:>