niedziela, 14 czerwca 2015

Bal gimnazjalny

Witam!
Tak jak obiecałam, dzisiaj podsyłam Wam parę zdjęć z mojego balu gimnazjalnego. Nie ma ich dużo, ponieważ zdjęcia były robione tuż przed naszym występem. I chwile po nim... Nie było czasu zbytnio na to, aby robić fotki. Wybrałam te najlepsze by je Wam pokazać. Niestety plener w którym były wykonywane zdjęcia nie zachwycał. Ważne, że jest jakaś pamiątka.
 Co do balu było naprawdę cudownie. Wybawiłam się z przyjaciółmi w stu procentach. Ten dzień zapamiętam na długo. Szkoda tylko, że już musimy się po woli żegnać z niektórymi osobami z klasy. Każdy z nas zżył się z danymi ludźmi na swój sposób. Od września będziemy się widywali w osobnych klasach, szkołach... jest to nie do pomyślenia, ale taka jest kolei rzeczy. Kończy się jedno, a zaczyna drugie. Pamiętam jak rozpoczęłam gimnazjum, pamiętam swój pierwszy dzień  w szkole, pamiętam jak poznałam swoje obecne przyjaciółki z którymi naprawdę się mocno zżyłam. A teraz trzeba iść dalej... Te 3 lata w gimnazjum wiele mnie nauczyły. Teraz czekają mnie kolejne 3/4 lata w  nowej szkole średniej. Czekają na mnie nowe znajomości. 
To chyba na tyle. Zapraszam Was do dalszego śledzenia bloga. :)

Kochani zachęcam Was do lajkowania fanpage fotografa Mariusza Zet oraz mojego Wiktoria Nęcka
Kto da łapkę w górę na naszych fanpage daję obserwację na blogu!!! (daj znać w komentarzu)
Miłego wieczoru!
 Do następnego!


Dziękuje za cudowny bal wszystkim klasom trzecim!
♥♥♥
♥♥
♥ 
Jesteście najlepsi! 

niedziela, 7 czerwca 2015

365 dni bloga !


        Cześć!
Wczoraj, mój blog miał swoje pierwsze urodzinki. Dokładnie rok temu, czyli 6 czerwca zaczęłam regularnie prowadzić bloga. Jestem dumna z tego, że nie poddałam się i prowadzę dalej tę stronę specjalnie dla Was. Mam nadzieję, że blog stanie się dla mnie pewną częścią życia. Co do prowadzenia go, mam wiele planów. Nie chcę przestawać blogować, sprawia mi to  ogromną przyjemność.
 Z racji tego, że mój blog ma już 365 dni przydałoby się zorganizować jakiś mały konkurs. Co Wy na to? W najbliższym czasie postaram się wymyślić dla Was coś ciekawego i kreatywnego. Możecie pisać w komentarzach pomysły na konkurs! 
W ciągu całego roku udało mi się zdobyć 239 obserwatorów! Statystyk łącznie, nazbierało się 24472 tysięcy wyświetleń! Z czego jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że ten rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego. Trzymajcie kciuki! 

Croop Top- h&m
Spodenki-h&m
torebka-house
okulary-giantvintage

Zapraszam Was na mojego KLIK ♥ instagram
Dodawajcie mnie na snapie ---> siema115
      ♥♥♥

Dzisiaj chcę Wam pokazać moją pierwszą stylizację letnią. Długo czekałam na to, aby na blogu pojawił się pierwszy post w tym roku w krótkich spodenkach. W końcu pogoda dopisała i można było wybrać się na zdjęcia. 
Stylizacja minimalistyczna, w moich ulubionych kolorach, czyli biel z czernią. Nie będę się rozpisywać co do ubioru. Bo jest on dość prosty, nieskomplikowany. Bardzo wygodny co jest bardzo ważne! 
Dzisiejszy wpis dość krótki i zwięzły. Mam nadzieję, że się Wam spodobał. Zostawiam Was teraz ze zdjęciami. I udanego tygodnia Wam życzę i do zobaczenia w kolejnej notce! Tym razem będą to zdjęcia z balu, który mam już za 4 dni!!!
Mam jeszcze małą prośbę, jeżeli ktoś z Was wie, że we Wrocławiu na wakacje ma być jakiś zlot blogerów to bardzo proszę pisać!! :)