czwartek, 13 sierpnia 2015

Croatia

Cześć!
Minęły dwa miesiące odkąd nic nie pisałam. Przyznam się, że zaniedbałam troszkę bloga. Od września idę do nowej szkoły, czeka mnie dużo nauki i nie wiem czy będę wstanie prowadzić go dalej. Okażę się, czas pokażę. Oczywiście nie chcę kończyć z blogowaniem aczkolwiek nauka jest dla mnie ważniejsza. Jeżeli chodzi o czas wakacji, kiedy nic nie dodawałam, stwierdziłam, że zrobię sobie przerwę. Wakacje, ciągle jakieś plany, wyjazdy... nie było czasu na siedzenie przed laptopem.
Dopiero teraz, gdy wróciłam z wakacji postanowiłam, że napiszę do Was.
Dokładnie tydzień temu wróciłam z Chorwacji, gdzie spędziłam tegoroczne wakacje. Cały rok czekałam na ten wyjazd. Z dziewczynami odliczałyśmy dni, siedząc w szkole. Czas niesamowicie szybko pędzi... Przez 11 dni w Croati działo się sporo. Było cudownie, ciężko jest to opisać słowami. Poznałam wielu ciekawych ludzi z Polski jak i ze Słowacji. Z którymi kontakt być może utrzymam na dłużej. Kto wie? ...Te wakacje były moimi wymarzonymi. Dlaczego? Bo jechałam z ekipą (dziewczyn) prywatnie. Miałyśmy całe mieszkanie dla siebie do własnej dyspozycji. Wstawałyśmy o której chciałyśmy, wracałyśmy o której chciałyśmy, śniadanie też jadłyśmy wtedy kiedy chciałyśmy, jedynie obiadokolacje miałyśmy na 16:30 na której musiałyśmy być obowiązkowo. Plan dnia układałyśmy same. Robiłyśmy to na co miałyśmy ochotę. Po prostu idealnie.
 Za rok planujemy pojechać w tym samym składzie na obóz, ale tym razem do Hiszpanii bądź Bułgarii. Polecacie jakieś dobre, sprawdzone biura z obozami?? (dawajcie znać w komentarzach)! A Wy, gdzie spędziliście/spędzacie tegoroczne wakacje??
5 września zawitam we Wrocławiu wraz z dziewczynami na festiwalu kolorów! Ktoś z Was również będzie?:) Dawajcie znać! Tymczasem zapraszam do oglądania zdjęć i do dalszego śledzenia bloga. Pozdrawiam!
Miłego wieczoru!!!