piątek, 26 grudnia 2014

Ostatni Post w tym Roku!

Cześć!
To chyba już ostatni post w tym roku, który piszę. Postanowiłam, że nie będę pisała posta o świętach, ponieważ takie posty można znaleźć na każdym jednym blogu. Moim zdaniem robi się to nudne. Bynajmniej dla mnie. I nie wydaję mi się, żeby kogoś to jakoś szczególnie interesowało.
Niestety, dawno nie było żadnego postu, ponieważ byłam ostatnimi czasy chora. I byłam zmuszona siedzieć przez kilka dni w domu pod kocem ze stertą leków.
Chodząc ostatnio po lekarzach
 dowiedziałam się też, że po Nowym Roku będę miała operację na kolano. Także totalna załamka, ale nie poddaję się i nie smucę, zobaczymy jak  to wszystko się potoczy. Bądźmy dobrej myśli. Dlatego też nie mam czasu, by pójść na jakiekolwiek zdjęcia i napisać tutaj kilka słów specjalnie dla Was.
Myślę, że pewnie pracę nad blogiem zacznę, już tak intensywnie od stycznia tuż po nowym roku. Zostało nam już niemal kilka dni starego roku,każdy z nas ma pewnie teraz mnóstwo czasu na to, aby odpocząć od szkoły i co dziennych obowiązków. Wykorzystajcie to jak najlepiej potraficie.:) Bo już za nie całe dwa tygodnie znowu powrócimy do szkoły.
Dziś to już na tyle, kolejny post powinien pojawić się na początku roku 2015! Także oczekujcie na niego...
Z okazji tego, że zbliża się nowy Rok 2015, chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego, aby wasza noc sylwestrowa trwała do samego rana. I żebyście zaczęli Nowy Rok sumiennie, jak najlepiej...:)      a teraz zostawiam Was ze skromnymi zdjęciami :* Miłego wieczoru


Czapka-h&m
Komin(szalik)-h&m
rękawiczki-h&m
Spodnie-h&m
Torebka-H&m
Buty-(sklp sportowy)