środa, 7 maja 2014

#SELFIE

Cześć Wszystkim!
Dłuższy czas mnie tutaj nie było. A dlaczego? Pisałam o tym w poprzednim poście. Miałam tyle czasu wolnego i mogę z radością napisać , że wykorzystałam go w 100%. Ponad 2 tygodnie wolnego.  No , ale kiedyś coś się kończy i właśnie dzisiaj nadszedł ten czas kiedy trzeba znowu powrócić do codziennych obowiązków. Za niedługo koniec roku szkolnego , pozostało niemal 40 dni do wystawienia samych ocen. Ten czas bardzo szybko mi leci! I bardzo się z tego powodu cieszę , że za niecały miesiąc będę mogła cieszyć się wakacjami(może nie do końca , ale prawie).

Kilka dni temu pojechała ode mnie moja przyjaciółka Jowita , która przyjechała do mnie na cały tydzień z Holandii. Spędziłam z nią niesamowity cały bity tydzień. No , ale niestety już wyjechała i jest mi z tego powodu bardzo smutno. Zobaczymy się dopiero na wakacje.:(.Tyle czasu bez niej!
 Dlatego też między innymi nie było postów z tego powodu , że chciałam ten czas poświęcić właśnie dla Niej.

#SELFIE

Te zdjęcia , które chciałam Wam dzisiaj przedstawić to są  ,to moje ulubione. Zapewne każdy z Was słyszał o tak zwanych "Selfie" , "Słitki" i wiele innych tego typu nazw.:) Lubię tą metodę zdjęć , bo uważam  , że jest mega fajna. Są to zdjęcia głównie z mojego insta , ale nie tylko. Jest ich dosłownie kilka.

- Możecie obserwować mnie na instagramie , jeżeli chcecie;) -->#Selfie

MOJA ! ♥MEL b ! :))

A Tutaj  na dole macie kawałek Zary Lasrsson-stara , ale bardzo piękna piosenka!
Zara Larsson-Uncovery

 ZAPAMIĘTAJ !!!
-Kolejna notka wkrótce ♥
-Obserwacja=obserwacja
-Nie spamuj jeśli możesz
 PS :Piszcie co sądzicie o dzisiejszej notce