poniedziałek, 26 maja 2014

Zaległości

Hi!♥
Wreszcie mogę napisać posta! Tyle czasu bez blogowania , to jakiś koszmar. Na wstępie chciałam Wam powiedzieć i przyznać się do tego , że nie było notek , ponieważ za bardzo nie chciało mi się pójść na zdjęcia. Żadne usprawiedliwienie...No , ale staram się to nadrobić. Dlatego też między innymi przygotowałam dla Was kilka zdjęć z ostatniej sesji.
Pogoda jest zaskakująca! Jest mega ciepło , dlatego też ciężko jest stać przed obiektywem aparatu , gdzie na dworze jest 30 stopni. Bo tyle w ostatnim czasie było. Korzystam z tak pięknej pogody i każde wolne dnie spędzam wraz z przyjaciółmi , aktywnie.
Ostatnio wybrałam się ze znajomymi do Niemiec na Berzdorfe. Pogoda zachwycała , dlatego to był odpowiedni moment , aby pojechać , gdzieś wspólnie nad wodę , poopalać się i spędzić mile czas. Niestety zdjęć nie mam z tego wypadu akurat , ale myślę , że będę mogła Wam pokazać jak to mniej więcej wygląda. Bo z pewnością , jeszcze nie raz się tam wybiorę:)!
Jeżeli chodzi o zdjęcia , to zostały one zrobione w moim miasteczku , koło Miejskiego Domu Kultury w parku. Zdjęcia były robione spontanicznie. 
 A już niebawem post o nadchodzących wakacjach  , dlatego czekajcie! Oczywiście Zapraszam do dalszego śledzenia mojego bloga. Trzymajcie się cieplutko! Spodnie-H&M
Buty-H&M
Okulary-H&M
Naszyjnik-H&M
Bokserka- ?