sobota, 17 stycznia 2015

Czy mój blog, to fashion blog?

Hei ♥♥
Otóż,kierując się do tytułu posta, chciałabym Wam przybliżyć jakie posty możecie znaleźć u mnie na blogu. Pewnie wielu z Was myśli, że piszę tutaj głównie posty o modzie, że prezentuję zdjęcia swoich stylizacji, ale do końca tak nie jest. Owszem lubię modę, interesuje się nią.
I chciałabym poszerzać swoją wiedzę i iść w tym kierunku.Przejdę już do tego jakie posty będziecie mogli u mnie zobaczyć w tym roku. Będę pisała o zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach czasami wypowiem się na różne tematy, które nie dają mi spokoju. Pisanie bloga to dobry sposób na to, aby wydusić z siebie to, co nas dręczy. I napisać co tak naprawdę myślę o rzeczywistości. Czyli 
podsumowując lifestyle. Lifestyle to tak naprawdę, pisanie o wszystkim co jest możliwe. Kategoria w takiej formie pisania jest bardzo trudna. Niektórym z Was wydaje się, że pisanie bloga jest wręcz banalne. Trzeba poświęcać bardzo dużo czasu na to, by blog się rozwijał. Ja piszę bloga dla siebie, własnej przyjemności i dla niektórych, moich odbiorców.(czytelników)... Pisząc krótko, zwięźle i na temat. Mam nadzieję, że co niektórym z Was przybliżyłam co tak naprawdę możecie/będziecie mogli znaleźć u mnie w tym roku na blogu.
Ja właśnie zaczęłam ferie zimowe, dlatego chcę wykorzystać ten czas w pełni.Właściwie to tylko tydzień, bo już w czwartek (22.01.15) będę miała operację na kolano(NIC POWAŻNEGO) ;)), więc drugi tydzień ferii, będzie polegał głównie na rehabilitacji  i siedzeniu w domu. Więc, nie wiem, kiedy następy post ukażę się u mnie na blogu. A Wy kiedy macie ferie? I jakie plany macie, może na jakiś obóz się wybieracie?


Pogoda za oknem jest bardzo dziwna.To nie prawdopodobne, aby w styczniu było tak ciepło!
 Ja ,zaczynam ferie zimowe, a za oknem nie ma a ni troszkę śniegu.!! Absurd. 
Ostatnio wybrałam się na zdjęcia, aby pokazać stylizację i po nie kąt miasteczko Görlitz. Jeżeli chodzi o stylizację to dość prosta, nic wymyślnego;). Troszeczkę luzu dodaje przyduży sweterek, który jest bardzo wygodny i ciepły. Wykonany z bardzo dobrego materiału. Bardzo podobają mi się kontury, które są  są widoczne na swetrze (niebiesko-białe)bardzo pomysłowe. Kontur dodaje takiej oryginalności.Czarne klasyczne spodnie z wysoki stanem, które kolorystycznie współgrają wraz z butami czy sweterkiem. Myślę, że spokojnie moglibyśmy się tak ubrać do szkoły czy na spotkanie ze znajomymi. Stylizacja, jakby codzienna.
Szalik-croop
Kurtka-H&M
Spodnie-H&M
Sweterek-H&M  • Dziękuję za każdy dodany przez Ciebie komentarz, motywuje mnie on do dalszej pracy nad blogiem.
  • Za obserwację,komentarze odwdzięczam się
  • Zostaw ślad po sobie, jeżeli chodź raz wszedłeś/aś na mojego bloga
  • Komentarze zawierające wulgaryzm będę automatycznie usuwane

Życzę Wszystkim tym , którzy mają teraz ferie zimowe, Przede wszystkim zdrowych,aktywnych i bezpiecznych ferii! Bawcie się!