niedziela, 17 sierpnia 2014

Croatia!-♥

Cześć!
W końcu mogę napisać posta! Przez całe wakacje praktycznie nic nie dodawałam, a dlaczego? Myślę , że przez brak czasu. Chciałam przede wszystkim odpocząć od różnych spraw,czynności. Mimo to, że pisanie bloga od niedawna jest moją pasją, na czas wakacji postanowiłam odciąć się troszeczkę od internetu.
 No,ale za niedługo znowu powrócimy do codziennej monotonii. Czyli szkoła. Pozostały nam jeszcze dwa tygodnie wolnego,tylko. Dlatego, chciałabym podzielić się z wami tym jak minęły mi tegoroczne wakacji w Chorwacji.


W ostatniej notce pisałam,że w tym roku spędzę wakacje w Croati. W piątek rano wróciłam z tego wspaniałego i upalnego przede wszystkim kraju. Spędziłam tam równe dwa tygodnie. Odpoczęłam w 100%. Poznałam wielu wspaniałych ludzi.Posmakowałam tamtejsze smaki różnych potraw,warzyw,owoców oraz słodkości,których nie zabrakło.Chorwacja jest naprawdę ślicznym krajem. I z chęcią wróciłabym tam na drugi rok.Mam dla was kilka/kilkanaście różnych zdjęć,które były robione moim aparatem z telefonu,więc jakość nie jest zadowalająca,niestety.Ale ważne,że są. Myślę,że zrobię jeszcze jednego posta z kolejnymi zdjęciami z mojego wyjazdu,bo jest ich naprawdę sporo. I opiszę wam krótko i zwięźle moje wakacje w Chorwacji. Oraz Zapraszam moich czytelników na mojego instagram'a  ING i do zadawania pytań związanych z moim wyjazdem ask.fm
"Ulica ZGON"